Zastępca Kierownika Salonu
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
Warszawa
5 d. temu
source : infoPraca

3-6-67933Wynagrodzenie : 5500 - 0 PLN

Dla jednego z naszych klientów niemieckiego producenta sprzętu AGD klasy premium, poszukujemy pracownika na stanowisko : Zastępca Kierownika Salonu.

Zakres zadań :

  • Wsparcie kierownika w obszarze organizacji i kontroli pracy w salonie, wdrażaniu, szkoleniu oraz ciągłym doskonaleniu kompetencji osób w podległym zespole
  • Opieka nad salonem sprzedaży, bieżąca współpraca z innymi pracownikami firmy oraz dostawcami
  • Inicjowanie aktywności mających na celu poprawę procedur w salonie jak i w całej organizacji
  • Profesjonalna i bieżąca obsługa klientów w salonach oraz w pozostałych kanałach komunikacji poprzez doradztwo produktowe
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz partnerami poprzez zaangażowanie w proces doradztwa oraz obsługę posprzedażową
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji w systemie na potrzeby ewidencji sprzedaży, zamówień oraz obsługi klienta
  • Kontrola stanu kasowego
  • Dbanie o stałą dostępność materiałów informacyjnych dla klientów odwiedzających salon
  • Przygotowywanie oraz udział w organizacji oraz prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla klientów, udział w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych i informacyjnych
  • Wymagania :

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Team leadera lub Zastępcy Kierownika
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności organizacyjne, planowania, ustalania priorytetów
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętności pracy w zespole i rozwiazywania problemów
  • Orientacja na jakość obsługi i na potrzeby klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego : min. poziom B2
  • Mile widziana znajomość systemu ERP(SAP)&CRM
  • Korzyści :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna
  • Benefity pozapłacowe : opieka medyczna, kafeteria MyBenefit, karta Multisport, rabat pracowniczy na produkty, platforma do rozwoju osobistego oraz wsparcie psychologiczne w ramach Mindgram
  • Praca w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Możliwość rozwoju oraz awansu
  • Miejsce pracy : Warszawa, Mokotów
  • Zgłoś tę pracę