Specjalista ds Obsługi Klienta
EVO SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
praca zdalna, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

EvoSolutions Sp. z o.o. - jesteśmy agencją pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego (nr. licencji 20349), wspieramy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w procesach rekrutacyjnych, szkoleniowych.

Wspieramy także pracodawców, którzy wyrazili chęć aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością.

Dla naszego klienta z branży fotowoltaicznej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko :

Liczba wakatów : 1

Miejsce pracy : praca zdalna

Zadania :

  • obsługa klienta w ramach połączeń wychodzących,
  • bieżący kontakt z przedstawicielem firmy,
  • kontakt z osobami potencjalnie zainteresowanymi montażem fotowoltaiki w swoich domach / firmach (baza ciepła) oraz telefonowanie do innych kontaktów z bazy firmy (baza zimna),
  • krótkie przedstawienie oferty, przeprowadzenie wywiadu wstępnego (podstawowe informacje),
  • umawianie spotkań z przedstawicielem handlowym w celu przedstawienia oferty.
  • Oczekujemy :

  • łatwości w prowadzeniu rozmów telefonicznych, dobrej dykcji,
  • samodzielności i wysokiego poziomu umiejętności organizacyjnych,
  • umiejętności wzbudzania zaufania i sympatii, ale również asertywności,
  • znajomości pakietu MS Office (głównie Excel),
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy telefonicznej obsłudze klienta bądź przy pracy z klientem,
  • orzeczenia o niepełnosprawności.
  • Oferujemy :

  • pracę zdalną,
  • przeszkolenie do pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w godzinach od 12 : 00 do 19 : 00 (7 godzin dziennie, praca od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności),
  • wynagrodzenie 2800 zł - po okresie próbnym premie zależne od wyników pracy,
  • opiekę koordynatora z ramienia Evo Solutions przez cały okres zatrudnienia.
  • Aplikuj