Pielegniarka poszukiwana w DPS Grabie k/Wieliczki.
Stowarzyszenie Pomocy Socjalnej "Gaudium et Spes"
Wieliczka, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Stowarzyszenie Pomocy Socjalnej "Gaudium et Spes" w Krakowie osobę na stanowisku Pielęgniarki w Domu Pomocy Społecznej w Grabiu k / Wieliczki.

Wymagane kwalifikacje : wykształcenie średnie oraz ukończona szkoła pielegniarska. Do obowiązków należeć będzie : przygotowanie dokumentacji do przyjęć lekarskich na podstawie zebranych informacji o stanie zdrowia mieszkańców i zachorowań, wykonywanie zleceń lekarskich i udokumentowanie ich wykonania, dbanie o higienę osobistą mieszkańców,karmienie, kontrolowanie na bieżąco stanu zdrowia podopiecznego.

Oferujemy umowę o pracę - pełen etat lub 1 / 2 etatu Wynagrodzenie : pełen etat od 2450,- (brutto) + premia + dodatek stażowy.

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie na wskazany adres mailowy lub składanie dokumentów aplikacyjnych bezpośrednio w placówce DPS Grabie 28, 32-005 Węgrzce Wielkie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku