Kierowca kategori C
PPHU Specjał Sp. z o.o.
Tomaszów Lubelski, lubelskie, Polska
4 d. temu

GRUPA KAPITAŁOWA "SPECJAŁ"

Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko :

Miejsce pracy : Tomaszów Lubelski

Obowiązki na stanowisku :

  • dystrybucja artykułów spożywczych zgodnie z wyznaczonymi trasami,
  • obsługa sklepów spożywczych w tym rozładunek dostaw, odbieranie zwrotów i reklamacji, obsługa dokumentacji transportowej i magazynowej, bieżąca obsługa pojazdu
  • Wymagania :

  • prawo jazdy kat. C
  • uprawnienia na przewóz rzeczy,
  • karta kierowcy
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • mile widziane doświadczenie w transporcie artykułów FMCG,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność
  • Oferujemy :

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie jednozmianowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy (wypłacane regularnie i terminowo),
  • ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe
  • dostęp do platformy zakupowej Specjał Finanse : www.specjalfinanse.pl,
  • zapewniamy cykl szkoleń z obszaru logistyki w systemie e-learningowym,
  • wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej.
  • Aplikuj