Pokojówka/pokojowy (NIEMCY)
Glico Sp. z o.o.
Lodz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Pokojówka / Pokojowy chętnej / go do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje Stanowisko : : Pokojówka / Pokojowy (NIEMCY) Miejsce pracy : : 76332 Bad Herrenalb Ilość wakatów : : 3 Wymagania : : sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, podstawowa znajomość języka niemieckiego, Obowiązki : : dbanie o czystość w pokojach łazienkach oraz na terenie obiektu Co oferujemy : : atrakcyjne wynagrodzenie od 2.

350 Eur brutto / miesiąc, praca na warunkach niemieckich, pracodawca zapewnia zakwaterowanie, Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim !!!Klauzula : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy Szablowskiego 6 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-127) przy ulicy Szablowskiego 6.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku