Kierowca kat. C+E
Human Pro Sp. z o.o.
Cała Polska
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502.

Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Kierowca kat. C+E Cała Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do przejazdów samochodami ciężarowymi na krótkich trasach, pomiędzy fabrykami w Niemczech.

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku pracy co najmniej 1 rok;
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego - wymóg konieczny;
  • prawo jazdy kat. C+E
  • wysoka motywacja do pracy;
  • sumienność i rzetelność;
  • Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy;
  • wsparcie w całym procesie rekrutacji (aż do momentu zatrudnienia)
  • możliwość zakwaterowania w Niemczech
  • Zgłoś tę pracę