Młodszy Księgowy
FallWork
Warszawa, Polska
4 d. temu
  • Zakres obowiązków : 1. Ewidencja operacji gospodarczych w systemie finansów- księgowym;
  • 2. Analiza sald i zapisów na kontach księgowych;
  • 3. Współpraca z departamentami merytorycznymi w zakresie rozliczeń beneficjentów;
  • 4. Przygotowane dokumentów dla potrzeb kontroli wewnętrznych i zewnętrznych;
  • 5. Kserowanie i skanowanie dokumentacji;
  • 6. Archiwizacji dokumentów księgowych. Wymagania : 1. Wykształcenie średnie ekonomiczne;
  • 2. Znajomość ewidencji operacji gospodarczych na kontach księgowych;
  • 3. Znajomość obsługi komputera i programów Word i Excel. Oferujemy : 1. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • 2. Wygodna lokalizacja miejsca pracy (centrum Warszawy);
  • 3. Możliwość rozwoju w renomowanej instytucji o profilu finansowym.

  • Oferta pracy tymczasowej
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych