Starszy Przedstawiciel Handlowy D2D
UPC
Radom
30 d. temu

UPC Polska istnieje na rynku od prawie 30 lat. Nasz Zespół Sprzedaży Aktywnej D2D działa na terenie całej Polski i wciąż dynamicznie się rozwija.

Obecnie poszukujemy doświadczonych Przedstawicieli Handlowych, którzy wesprą nowych sprzedawców w rozwijaniu swoich umiejętności.

Zakres zadań :

  • aktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych w terenie
  • wdrażanie i opieka nad nowymi Przedstawicielami Handlowymi
  • Wymagania :

  • doświadczenie w sprzedaży i umiejętność pracy w oparciu o wyniki sprzedażowe
  • gotowość do pracy w terenie
  • chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
  • mile widziane zainteresowanie stosowaniem narzędzi rozwojowych (mentoring, coaching, train on the Job)
  • Oferujemy :

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozwój umiejętności sprzedażowych poprzez programy rozwojowe oraz wsparcie dedykowanego Trenera Sprzedaży
  • atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + premia powiązana z wynikami wdrożeniowymi nowych Przedstawicieli, oraz premia i prowizja za własny wynik sprzedażowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • możliwość awansu na stanowisko Managera Sprzedaży i prowadzenia własnego zespołu
  • Aplikuj
    Klikając "Kontynuuj", wyrażam zgodę na zasady prywatności i warunki neuvoo i zgadzam się na otrzymywanie odpowiednich powiadomień o ofertach e-mail. (anuluj w dowolnym momencie) Spójrz tutaj