Inżynier ds. instalacji
WIELTON S.A.
Wieluń
59 d. temu

Główne obowiązki :

  • współpraca przy utrzymaniu w sprawności technicznej instalacji procesu malowania kataforetycznego
  • nadzorowanie okresowych przeglądów i utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i instalacji wentylacji, gazowych, wodnych, c.o.
  • naprawy mechaniczne / hydrauliczne instalacji w obszarze posiadanych kompetencji
  • współpraca z dostawcami i wykonawcami usług
  • praca w utrzymaniu ruchu zakładu
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • obsługa pakietu Office i programów CAD
  • Oferujemy :

  • rozwój zawodowy
  • uczestnictwo w nowych projektach
  • możliwość opracowywania kreatywnych rozwiązań
  • pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • stabilne zatrudnienie
  • Aplikuj