Managerki, Tancerki, Kelnerki - do nowego klubu nocnego - Wy
Nowy Klub
Warszawa, Mazowieckie
7 d. temu

Już niedługo otwieramy pierwszy prestiżowy klub nocny w Warszawie wzorowany na najlepszych klubach w Londynie, czy Paryżu.

Ukierunkowany na domową atmosferę, powracającego i zadowolonego klienta z szerokim programem artystycznym i z zachowaniem silnej etyki i profesjonalizmu.

Klub ukierunkowany na klienta biznesowego. Takiego klubu nie ma jeszcze w Warszawie (a zapewne nawet w Polsce!) W związku z powyższych jesteśmy w trakcie budowania zespołu.

Poszukujemy osób na następujące stanowiska : - Managerowie - osoby odpowiedzialne za zarządzaniem pracy klubu - Tancerki -

Kelnerki - Hostessy Zapewniamy : 1. Bardzo wysokie zarobki 2. Prestiżowe miejsce pracy na najwyższym poziomie w centrum Warszawy 3.

Gwarancję wypłat zawsze na czas w systemie tygodniowym, 4. Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę z pełnym ubezpieczeniem, 5.

Pełne wsparcie zarządu - pracujemy jako zespół Obecnie poszukujemy osób z doświadczeniem w wieku powyżej 23 lat. Zainteresowane osoby proszę przesłanie kontaktu do siebie wraz z opisem doświadczenia i zdjęciem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku