Rodzina zatrudni Au Pair w Cergy k.Paryża/ październik 2018
Prowork
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu

Zamieszkaj we Francji i szlifuj język! Zostań Fille Au Pair ! Rodzina francuska z 2 dzieci w wieku 5 i 10 lat poszukuje miłej Au Pair od października 2018 na okres 9-

12 miesięcy. Obowiązki Au Pair to opieka nad dziećmi max 35 godzin w tyg. ,zabawa , odprowadzanie dzieci do szkoły , pomoc w odrabianiu lekcji,drobne prace domowe.

Rodzina mieszka w Cergy (bardzo blisko Paryża). Spełnij swoje marzenia i zamieszkaj we Francji ! Wymagania wiek uczestnika Au pair Francja 18 -

29 lat Dobra znajomość j. francuskiego lub j.angielskiego Doświadczenie w opiece nad dziećmi Gotowość do do wyjazdu na okres min.

9-12 miesięcy ważne : oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną Warunki W ramach pobytu Au Pair we Francji ma zapewnione : 12 miesięczny pobyt w rodzinie francuskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi możliwość nauki języka francuskiego.

Kieszonkowe 320 euro netto / miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie, internet w pokoju opieka partnerskiego biura Au Pair we Francji opłacony bilet na okmunikację miejską Procedura rekrutacyjna Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę?

Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Francja prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem : lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.

prowork.com.pl Kontakt : tel 022 323 63 35, 502 731 065 skype : prowork info Wyjazdy Au Pair do 15 krajów na świecie! Polecamy promocje Au Pair 2017.

Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.

Prowork bezpieczne podróże językowe od 1999 roku!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku