Monter urządzeń dźwigowych
Schindler
Warszawa, mazowieckie, PL
2 d. temu

Zatrudniamy 58 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Ale Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu.

Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

Dołącz do zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces marki Schindler w Polsce.

Opis stanowiska : Miejsce pracy : Warszawa

Miejsce pracy : Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OBEJMUJE

  • Montaż i uruchamianie urządzeń zgodnie z instrukcją montażu
  • Przeprowadzanie remontów urządzeń
  • Uczestnictwo w procesie dopuszczenia urządzeń do eksploatacji
  • Zapewnienie najwyższej jakości w instalacji urządzeń,
  • Przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska na powierzonym stanowisku pracy
  • Uczestnictwo w szkoleniach obowiązujących w firmie z zakresu montażu urządzeń
  • OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • Min. 2 letniego doświadczenia w pracy w branży dźwigowej lub pokrewnej
  • Doświadczenia w montażu instalacji urządzeń mechanicznych, elektrycznych
  • Wykształcenia średniego preferowane elektromechaniczne
  • Uprawnień SEP
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dokładności, rzetelności w działaniu
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • OFERUJEMY

  • Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego bogaty pakiet szkoleń technicznych
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość objęcia opieką medyczną rodziny pracownika
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Narzędzia pracy niezbędne na w / w stanowisku
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych