Nowo otwarty oddział poszukuje do pracy na stałe od zaraz!
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
4 d. temu

Autoryzowany Partner EDF Polska S.A zaprasza do współpracy młode i ambitne osoby na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.

Od kandydatów oczekujemy : · komunikatywności · nienagannej autoprezentacji, · zaangażowania w powierzone zadania, · chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych , · doświadczenie w sprzedaży lub znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy : · praca w młodym nastawionym na sukces zespole, · szkolenia produktowe, technik sprzedaży i obsługi klienta, · wysokie zarobki, · motywujący system wynagrodzenia (premie, bonusy), · niezbędne narzędzia do wykonywania pracy, · praca od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane zapraszamy do współpracy. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku