Kasjer/Kasjerka
Firma Inter Cars
Kraków
17 d. temu

Do Grupy Kapitałowej Inter Cars poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kasjer / Kasjerka

Opis stanowiska :

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych (gotówkowe, bezgotówkowe)
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży oraz rozliczanie klientów
  • Bieżący monitoring należności
  • Sporządzanie raportów kasowych
  • Sprawdzanie listów przewozowych
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • Utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów
  • Od kandydatów oczekujemy :

  • Doświadczenia w obsłudze klienta i / lub obsłudze kasowej
  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Sprawnego poruszania się po środowisku MS Office
  • Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania
  • Wynagrodzenie : podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Niezbędne narzędzia do pracy : telefon, komputer
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy
  • Administratorem danych osobowych jest Autoexpresso Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Zimowej 4. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji.

    Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.