Sprzedawcę zatrudnię w osiedlowym sklepie.
Nowy sklep Olsztyn
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
7 d. temu
 • SPRZEDAWCA / KASJER Obowiązki : - Obsługa klienta i kasy fiskalnej, terminala. - Przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru.
 • Dokładanie towaru, sprawdzanie cen. - Dbanie o porządek na sali sprzedażowej. - Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej.
 • SPRZEDAWCA NA DZIALE MIĘSNYM Obowiązki - Doświadczenie w pracy z mięsem, wędlinami. - Właściwa ekspozycja towaru. - Dbanie o czystość na swoim dziale.
 • Bezpieczna obsługa krajalnicy, maszynki do mięsa itp... - Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej. lub przeszkolimy na dział mięsny osobę chętną i zaangażowaną Praca w trybie 2 zmianowym : 6-
 • 14, 14-22. Oferujemy pracę na cały etat, dorywczo, na umowę o pracę lub zlecenie. Pensja zależna jest od doświadczenia min.

  2100zł brutto. Plus gwarantowane premie. Grafik zgodny z kodeksem pracy. Zapraszamy osoby z doświadczeniem, chęciami do pracy, energią, pozytywnym nastawieniem, lubiące pracę z ludźmi.

  Nasze sklepy osiedlowe, to stali klienci oraz wieloletni pracownicy a także zawsze świeży towar i dobra cena. C.V przez portal lento.pl Tel.535-077-271

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku