Koordynator ochrony
K.S.S. Sp. z oo
Łódź, Łódzkie
3 d. temu

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży security. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów / ki na stanowisko : Koordynator ochrony ZAKRES OBOWIĄZKÓW : uczestnictwo we wstępnych negocjacjach handlowych w celu ewentualnego tworzenia lub weryfikacji planu ochrony fizycznej obiektu kontrolowanie stanu zabezpieczenia obsługiwanych obiektów : -

odpowiedzialność za skuteczność i jakość wykonywanej pracy przez pracowników ochrony sporządzanie miesięcznych raportów dot.

rozliczenia pracy podległych pracowników dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy WYMAGANIA : doświadczenie w branży ochrony min.

roczna praktyka w kierowaniu i motywowaniu podległych pracowników wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej umiejętność planowania, przewidywania i oceny podejmowanych działań wysoka kultura osobista, inicjatywa i dynamizm w działaniu, dyspozycyjność odpowiedzialność za poprawne relacje z klientami sprawna obsługa komputera i aplikacji typu pakiet MS Office OFERUJEMY : stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę wysokie wynagrodzenie 6000 zł brutto plus 30 % premii brutto narzędzia pracy : auto służbowe , telefon, laptop system szkoleń opieka medyczna na preferencyjnych warunkach możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie wsparcie ze strony przełożonych CV prosimy przesłać za pośrednictwem lento.

pl Pierwszeństwo w rozpatrywaniu mają CV ze zdjęciem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku