Monter okien - Niemcy/Austria
ABC Work
Rzeszów, Podkarpackie
6 d. temu

Praca w Niemczech / Austrii Sprawdź aktualne oferty pracy dla monterów! Kliknij w link poniżej! http : / / abcwork.eu / kategoria / pozostale-

branze / ?searchTerm mechanik Zakres obowiązków : - Produkcja i montaż okien - Prace produkcyjne - Praca z rysunkiem technicznym Oferujemy : -

Atrakcyjne wynagrodzenie - Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie -

Stałą opiekę polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Wymagania : - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Komunikatywna znajomość j.

niemieckiego - Własny samochód na wyjazd - Prawo jazdy kat. B Prosimy o przesłanie CV poprzez wiadomość na portalu. Zapraszamy na Naszą stronę www.

abcwork.eu Obserwuj nas na Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram. Dlaczego ABC Work : - Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 -

Jesteśmy na rynku pracy już od 2010 roku - Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami - Pomogliśmy już wielu kandydatom Zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora Zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem firmy godnej zaufania 2016 oraz 2017 roku Szybkie kroki do podjęcia pracy 1 Skontaktuj się z nami 2 Daj nam poznać swoje zalety 3 Wybierz ofertę pracy 4 Wyjedź Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABC Work Sp.

z o.o., Sp.k., 21-500 Biała Podlaska, ul. Terebelska 67a dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych. Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi. Informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku