Reach truck operator
Link2europe sp. z o.o.
Wroclaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii.

Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców.

Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy logistycznej w Belgii - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku : Reach truck operator Miejsce pracy : Temse, Belgia zatrudnienie długoterminowe Opis stanowiska : obsługa wózka widłowego typu reach truckprace ogólnomagazynowezaładunek i rozładunek towaruczęściowo re-lokalizacja towaru na magazyniew razie potrzeby realizacja zamówieńpraca na dwie zmiany, od poniedziałku do piątku (sporadycznie w soboty),w godzinach : 6.

00 - 14.15 oraz 13.45 - 22.00 Wymagania : doświadczenie jako operator wózka widłowego typu reach truck. certyfikat na operatora wózka widłowego typu reach truckmile widziane doświadczenie również przy obsłudze double deepmile widziany certyfikat na wózki przedniedobra znajomość języka angielskiegogotowość do wykonywania prac magazynowych (realizacja zamówień)gotowość dojazdu do pracy rowerem Oferujemy : zatrudnienie na belgijskich warunkach.

stawkę : 13,21€ brutto / h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).dodatki zmianowe : +7,5%bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy.

dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto.premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

gwarantowane 38 h pracy tygodniowo, nadgodziny płatne 150%(powyżej 50h w tygodniu). możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 85 € / tydzień (pokój 2-osobowy), 130€ / tydzień (pokój 1-osobowy).

możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem! Dodatkowe informacje : Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp.

z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.

04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7 / 4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagęREKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić od 250 do 500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku