Hydraulik Niemcy - od 14 euro netto
Concrete Construction Union Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy : Niemiec, Holandii, Belgii oraz Danii.

 • W tym momencie poszukujemy Hydraulików do pracy w Niemczech, Frankfurt nad Menem Zakres obowiązków : - montaż instalacji sanitarnych, grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych;
 • montaż specjalistycznych urządzeń do pomiaru ciśnienia, ilości przepływu wody. Wymagania : - komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy) - doświadczenie na ww.
 • stanowisku - prawo jazdy kat. B i samochód - będzie atutem Oferujemy : - od 14€ netto / h - kontrakt długoterminowy - pokrywamy koszt pierwszego przejazdu z Polski do Niemiec (wypłacamy ekwiwalent 85 euro na paliwo) - zakwaterowanie po stronie zleceniodawcy - możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy - możliwość regularnych zjazdów do Polski - opieka polskiego Project Managera - zapewnione dojazdy do pracy

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku