Sprzedawca - Żywiec
Merkury Market
Żywiec, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z planowanym rozwojem oraz poszerzeniem struktur zatrudnienia Merkury Market oddział w Żywcu rozpoczyna rekrutację na stanowisko : Sprzedawca Zadaniem zatrudnionej osoby będzie fachowa pomoc oraz kompleksowa obsługa klienta Od kandydata oczekujemy : Wykształcenia średniego Doświadczenia w handlu i obsłudze klienta Rozwiniętych zdolności komunikacyjnych Umiejętności badania potrzeb i oczekiwań klienta Znajomość w / w branży lub branży budowlanej Oferujemy : Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie załogi Umowę o pracę Wynagrodzenie w formie podstawy + premii Możliwość rozwoju i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści : Zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

k. z siedzibą w Krośnie. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95 / 46 / WE (Dz.

Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno), 2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

6 ust. 1 lit. a) w / w Rozporządzenia, 3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza, 4) posiada Pani / Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 5) ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6) ma Pani / Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych 7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku