KWK PIAST
Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.
Bieruń, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. zatrudni : górników, elektryków, ślusarzy oraz pracowników dozoru górniczego i energomaszynowego.

Miejsce pracy : KWK PIAST Oferujemy atrakcyjnie warunki zatrudnienia : umowę o pracę, świadczenia pracownicze porównywalne z warunkami pracowników kopalń spółek węglowych, wynagrodzenie wg Regulaminu Wynagradzania GZUG Sp.

z o .o. ( karta górnika, deputat węglowy, miesięczna premia regulaminowa, wypłata nagrody z okazji Dnia Górnika), możliwość podwyższania kwalifikacji, perspektywa awansu zawodowego, praca w Spółce o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku usług górniczych.

Dokumenty aplikacyjne : cv i podanie o pracę proszę o przesłanie za pośrednictwem portalu wraz z dopiskiem Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gliwicki Zakład Usług Górniczych sp zo.

o. na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2016r. poz. 922 ).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku