KWK PIAST
Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.
Bieruń, Śląskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. zatrudni : górników, elektryków, ślusarzy oraz pracowników dozoru górniczego i energomaszynowego.

Miejsce pracy : KWK PIAST Oferujemy atrakcyjnie warunki zatrudnienia : umowę o pracę, świadczenia pracownicze porównywalne z warunkami pracowników kopalń spółek węglowych, wynagrodzenie wg Regulaminu Wynagradzania GZUG Sp.

z o .o. ( karta górnika, deputat węglowy, miesięczna premia regulaminowa, wypłata nagrody z okazji Dnia Górnika), możliwość podwyższania kwalifikacji, perspektywa awansu zawodowego, praca w Spółce o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku usług górniczych.

Dokumenty aplikacyjne : cv i podanie o pracę proszę o przesłanie za pośrednictwem portalu wraz z dopiskiem Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gliwicki Zakład Usług Górniczych sp zo.

o. na potrzeby realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2016r. poz. 922 ).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku