mechanik / silniki i maszyny /
Randstad Polska sp. z o.o.
Gdańsk, pomorskie
6 d. temu
source : FACHPRACA

Masz doświadczenie w pracy jako mechanik lub wiedzę o budowie maszyn i silników? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Obecnie da naszego Klienta zajmującego się przeładunkiem masowych towarów rolnych poszukujemy mechanika.

Aplikuj lub wyślij sms "mechanik Gdańsk" pod numer 697800885 - oddzwonimy ze szczegółami!

Lokalizacja : Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • diagnozowanie i usuwanie awarii
  • naprawa maszyn oraz silników
  • WYMAGANIA :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie techniczne / zawodowe o profilu mechanik
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • OFERUJEMY :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę III zmianową na pełen etat
  • wolne weekendy
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • szkolenia dla pracowników
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47