Pracownik produkcji
Targetplus sp. z o.o.
Łódź, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Firma zajmująca się produkcją sezamków oraz chałwy poszukuje pracowników

Opis stanowiska : Panie :

Panie :

  • czynności przy produkcji sezamków
  • pakowanie sezamków
  • Panowie :

  • czynności przy wyrabianiu chałwy
  • Wymagania :

    książeczka sanitarno-epidemiologiczna

    Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • produkcja sezamków 17zł / h
  • produkcja chałwy 18,25 zł / h - tylko Panowie (ze względu na normę BHP)
  • zmiany 3 + dodatek nocny 20%
  • Zgłoś tę pracę