Przedstawiciel Handlowy Praca Zdalna Home OFFICE
Przedsiębiorstow usługowe NG
Gdańsk, Pomorskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy firmą która poszerza zakres swojej działalności o kolejne działy : sprzedaż usług oraz sprzedaż produktów . Potrzebujemy do Naszego zespołu osób na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy / Sprzedawca Zakres obowiązków : Pozyskiwanie klientów dla naszego sklepu Obsługa pozyskanych klientów Organizowanie akcji promocyjnych Sprzedaż produktów wchodzących w skład naszej oferty Realizacje celów sprzedażowych Wymagania : Znajomość obsługi komputera i umiejętność poruszania się w Internecie Umiejętności nawiązywania kontaktów i sprzedaży Znajomość branży (mile widziane) Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane) Oferujemy : Wolną rękę Ponadprzeciętne prowizje (nawet kilkadziesiąt złotych za sztukę produktu! ) Możliwość pracy tylko zdalnej ( Home Office ) Elastyczne godziny pracy Praca najlepiej na samozatrudnieniu (własna działalność), możliwe umowy zlecenie, o dzieło Zarobki prowizyjne Nagrody przedmiotowe i premie za wyrobienie norm Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.),

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku