OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Z UDT
CREW FOR YOU
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

CREW FOR YOU firma zajmująca się rekrutacją pracowników poszukuje osób na stanowisko OPERATOR WÓZKA z uprawnieniami UDT (warunek konieczny).

 • Miejsce pracy : Nowa Wieś Wrocławska OBOWIĄZKI;
 • sprawny rozładunek, rozkładanie towaru w magazynie oraz kompletacja zamówień
 • prawidłowa ekspozycja towaru w magazynie - poprawne oznaczanie w celu łatwej i czytelnej identyfikacji sprzętu przez pracowników magazynu
 • kompletowanie zamówień na poszczególne sklepy i oddziały według poleceń
 • dbanie o czystość i porządek w magazynie, przestrzeganie przepisów BHP, p.poż i wewnętrznych regulaminów oraz rozporządzeń dotyczących pracy w magazynie
 • przestrzeganie instrukcji obsługi wózka widłowego oraz instrukcji stanowiskowej
 • wykonywanie czynności zaliczanych w dokumentacji technicznej wózka do czynności codziennej obsługi przed rozpoczęciem pracy wózkiem OFERUJEMY : - umowa o pracę - 3500 brutto / msc podstawa wynagrodzenia - premia frekwencyjna 550zł brutto (za 100% obecności) - autobus pracowniczy dla osób z Wrocławia Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij nam swoje zgłoszenie przez Lento.
 • pl Po zapoznaniu się z aplikacjami skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV następujących klauzuli : - do CV ze zdjęciem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

  z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie mojego wizerunku dla celów toczącego się postępowania rekrutacyjnego, a także przyszłych postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

  z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106 , wpisaną do rejestru KRAZ po numerem 16810. - do CV bez zdjęcia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Crew For You Sp.

  z o.o. Solar For You Sp. K. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106 wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 16810. Administratorem danych osobowych jest CREW FOR YOU Sp.

  z o.o. SOLAR FOR YOU Sp. K., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 102-106. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Pozostałe dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o Państwa dobrowolną zgodę. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą również udostępniane potencjalnym pracodawcom (kontrahentom spółki) oraz w celach kontaktowych.

  Podane dane osobowe będą udostępniane wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Dane nie będą przekazywane do państw spoza UE.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku