Praca od zaraz linia produkcyjna Best,Roosendaal,Einthoven
Agencja Pracy Pollux
Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach : Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu.

Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Aktualnie dla naszych Klientów poszukujemy : Osoby do pracy na linii produkcyjnej -pakowanie żywności-przgotowywanie wysyłki zywnosci do supermarketówMile widzaine osoby podejmujące swoją pierwszą prace oraz znajdujace sie juz na terenie Holandii Wymagania- dyspozycyjność - konto bankowe + karta - ważny dokument tożsamości / nieuszkodzony / Oferujemy : - pracę na umowę o pracę - ubezpieczeni - opiekę polskich koordynatorów przez czas pracy związany z umowa - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Możliwość wyjazdu do Holandii z Polski naszym transportem- Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, żary, OlszynaAgencja Pracy Pollux Ul.

Marka Prawego 22 47-100 Strzelce Op.Osoby zainteresowane prosze o przeslanie swojego CV na adres e-mail : z dopiskiem produkcja

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku