Sprzątacz/Sprzątaczka obszarów biurowo-socjalnych
HS Multiservices Sp. z o.o.
Chorzów, Śląskie
‎13 godz. temu
source : Lento.pl

Miejsce pracy : Chorzów ul. Kluczborska Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 728 880 978. Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni do sprzątania obszarów biurowo-socjalnych przy ul.

Kluczborskiej w Chorzowie. Praca dwa razy w tygodniu po dwie godziny (dni i godziny do uzgodnienia). Oferujemy :

 • umowę zlecenie,
 • wynagrodzenie wypłacane terminowo. Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.
 • U. 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.

  08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Informujemy, że : podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji.

  a za zgodą kandydata także w przyszłych) przez HS Multiservices Sp. z o.o., który jest administratorem tych danych; kandydaci mają prawo przeglądania swoich danych i ich poprawiania.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku