Grafik – Konstruktor – Technolog
Marzena
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma działająca w zakresie produkcji reklamy wizualnej i desing. Nasze projekty i produkcję obejmują : komunikację wizualną, aranżację wnętrz, meble, stoiska targowe, wydruki wszelkiego formatu, prewentery, POS, małą architekturę i wiele innych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy : Pracownika działu graficzno - konstruktorskiego Zakres obowiązków : - Projektowanie graficzne, konstruowanie i wdrażanie technologii z zakresu komunikacji wizualnej i wyposażenia wszelkich powszechni komercyjnych w tym sklepów wielkopowierzchniowych.

 • Wykonywanie dokumentacji technicznej i technologicznej - Przygotowanie ofert i kosztorysowanie produkcji - Planowanie, nadzór i organizacja zleceń z zakresu od wyceny do przygotowania na produkcję i realizacji - Kreowanie, nadzór i przygotowanie planów rozwoju produktów w tym wdrażanie nowych produktów Wymagania : - Umiejętność projektowania w programach graficznych Corel Draw, pakiet Adobe (Photoshop, Ilustrator) oraz projektowania trójwymiarowego 3D max, mile widziana znajomość programów SolidWorks lub Rhino.
 • Umiejętność konstruowania i opracowania technologicznego elementów komunikacji wizualnej , wystroju wnętrz , POS obejmujących łączenie technik konstrukcji metalowych, drewnianych z tworzyw sztucznych oraz technik druku.
 • Znajomość rysunku technicznego - Znajomość materiałoznawca i procesów produkcyjnych - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Zmysł techniczny i kreatywny.
 • Zatrudnienie w Warszawie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Do aplikacji prosimy o załączeniu aktualnej klauzuli rekrutacyjnej.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku