Główny Specjalista w Zespole Mediów Społecznościowych
Bank Pekao
Warszawa
3 d. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Opracowanie strategii, planu i budżetu komunikacji marketingowej (sprzedażowej i wizerunkowej), związanej z obecnością Banku w mediach społecznościowych.

Prowadzenie działań z zakresu wizerunku Pracodawcy (Employer branding) w mediach społecznościowych, w uzgodnieniu z odpowiednią jednostką Pionu Zasobów Ludzkich.

Prowadzenie wszystkich oficjalnych profili Banku w mediach społecznościowych - Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Youtube.

Bieżące wspieranie Zarządu Banku w prowadzeniu profili indywidualnych na LinkedIn, tworzeni i redagowanie treści, rekomendacje innych działań wzmacniających Personal Branding członków Zarządu Banku.

Obsługa kluczowych eventów z udziałem przedstawicieli Banku pod kątem socialmediowym (m.in. konferencje, targi, kongresy, działania wolontariackie) : a) relacje i transmisje na żywo, b) obsługa fotograficzna, c) redagowanie treści i publikacja na wybranych kanałach, d) obsługa profili wybranych członków Zarządu Banku.

Wsparcie moderacji sklepów internetowych (AppStore, Google Play, App Gallery Huawei), odpowiedzi na opinie o aplikacjach mobilnych PeoPay i PeoPay KIDS.

Monitoring forów internetowych i moderacja istotnych opinii pojawiających się w sieci na temat produktów i usług Banku oraz wątków kryzysowych i wizerunkowych.

Działania kampanijne i mediowe - koncepcja, realizacja, analiza kampanii produktowych i wizerunkowych prowadzonych w mediach społecznościowych (cele : zasięg, budowanie świadomości marki i produktów, budowanie społeczności, zaangażowanie internautów, działania podprowadzające pod sprzedaż).

Ścisła współpraca z Zespołem Marketingu Internetowego, w celu optymalizacji prowadzonych kampanii marketingowych z celem sprzedażowym - wspólne działania remarketingowe, spójność komunikacji digitalowej, optymalizacja kosztowa.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Posiadasz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Masz ukończone studia wyższe.

Zaangażowanie, dokładność i umiejętność organizacji pracy to cechy, które opisują właśnie Ciebie. Jesteś elastyczny i potrafisz dostosować się do zmieniających się priorytetów.

Odnajdujesz się w pracy przy kilku projektach jednocześnie. Jesteś otwarty na zmiany i lubisz dynamiczne środowisko pracy.

Oferujemy Ci : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania. Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach. System szkoleń i programów rozwojowych. Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy. Przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku