magazyn - sortowanie przesyłek
HR Work Force
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
4 d. temu
source : Lento.pl

HR WORK FORCE ( APT 6474 ) jest uznaną firmą doradczą z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy tymczasowej. Obecnie dla Naszego Klienta, renomowanej firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia przy sortowaniu paczek Lokalizacja : Olsztyn Oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży logistycznej Obowiązki :
  • sortowanie i załadunek / rozładunek paczek
  • proste czynności magazynowe Wymagania :
  • sumienność w wypełnianiu obowiązków
  • gotowość do świadczenia czynności w systemie zmianowym (pon. 15.00-20.00; wt.-pt. 02.00-08.00 i / lub 15.00-20.00; sob. 02.00-09.00)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem strony lub o kontakt telefoniczny : 665 797 398 lub przesłanie aplikacji przez stronę.
  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul.

    Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

    Ma Pani / Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

    o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp.

    z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-

    mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

    08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych