Spawacz MIG/MAG, TIG
SMART-HR
Będzin
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Spawacz MIG / MAG, TIG Będzin

Opis stanowiska

DlanaszegoKlienta firmy profesjonalnie działającej w branży inżynieryjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko : Spawacz MIG / MAG, TIG

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Spawanie elementów metodą MIG / MAG, TIG,
  • Prace przy stole spawalniczym,
  • Zachowanie bezpieczeństwa w miejscu pracy.
  • Wymagania

  • Doświadczenie w spawaniu metodami MIG / MAG, TIG,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacji pracy.
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym, w godzinach 7 : 00-15 : 00 lub 8 : 00-16 : 00,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Wdrożenie i opiekę przełożonego.
  • Zgłoś tę pracę