Tech Lead Golang / Architect
TeamQuest Sp. z o.o.
Gdynia, Polska
5 d. temu
source : Jobs.pl

Jesteśmy tutaj, aby dostarczać dla Ciebie świetne oprogramowanieProfesjonaliści. Eksperci, którzy odpowiadają na rzeczywiste potrzeby biznesowe najnowocześniejszymi technologiami.

Z pasją, rozumem i życzliwością.Możesz znacznie ułatwić edukację online! Będziesz mieć duży wpływ na architekturę, procesy, a my faktycznie zbudujemy wokół Ciebie zespół.

Platforma podstawowa już działa, a nowy produkt powstaje i jego wdrożenie ma nastąpić w 2021 roku. Dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie!

Wymagania :

  • 8 lat doświadczenia w Pythonie
  • Niezbędne jest doświadczenie z Golang, a także z architekturą mikroserwisów
  • Projekty, w których pełniłeś rolę Tech / Team Lead, Software Architect
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka polskiego
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie z AWS
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • 100% praca zdalna, rekrutacja i onboarding - możesz również pracować w biurze w Gdyni
  • 100% płatny urlop (24 dni robocze)
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne (w tym podstawowe usługi stomatologiczne) i karta Multisport
  • Innowacyjne i złożone projekty
  • Doświadczony zespół
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Obowiązki :

  • Definiowanie architektury i standardów programistycznych
  • Udział w warsztatach koncepcyjnych (zdalnie)
  • Współpraca z zespołem PO i klienta z Niemiec
  • Dostarczanie nowych funkcjonalności (tak, będziesz miał okazję kodować : ))
  • Udział w ceremoniach Agile (codzienne, planowanie, demo itp.)
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.