Praca stała, PEŁEN ETAT, 1800, Młodszy sprzedawca
Poleko-group
Kraków, Małopolskie
7 d. temu

Opis stanowiska Wsparcie grupy handlowej w realizacji bieżących zadań :

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami,
  • Bezpośrednią obsługę klienta
  • Podtrzymywanie relacji handlowych z kluczowymi klientami
  • Prowadzenie akcji promocyjnych wraz z końcowym raportowaniem,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji dotyczącej współpracy z klientami. WYMAGANIA :
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Predyspozycje do szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • Wykształcenie min średnie Możemy Ci zaoferować :
  • Stałą prace na pełny etat , wysokie wynagrodzenie z gwarantowana podstawa oraz wysokie premie.
  • Pakiety medyczne oraz sportowe
  • nowoczesne środowisko pracy
  • szansę na współtworzenie nowych obszarów biznesowych
  • dużą dawkę wiedzy - bezpłatne szkolenia sprzedażowe, negocjacyjne
  • niesamowita atmosferę,
  • wolne weekendy
  • prace w młodym zgranym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego Lento.pl
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych