Analityk Biznesowy w Zespole Testów
Bank Pekao
Łódź
1 d. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Analiza wymagań biznesowych na potrzeby przygotowania scenariuszy testowych ustalanie wymagań w zakresie systemów bankowości elektronicznej, Call Center oraz aplikacji oddziałowych.

Tworzenie scenariuszy testowych na potrzeby Zespołu Testów. Współpraca z różnymi jednostkami biznesowymi Banku, Domu Maklerskiego oraz firmami zewnętrznymi.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne). Posiadasz zdolności analityczne.

Masz doświadczenie w wykorzystaniu przypadków użycia w tworzeniu dokumentacji projektowej. Znasz zagadnienia związane z relacyjnymi bazami danych.

Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint). Jesteś otwarty na nowe rozwiązania i wykazujesz się zdolnościami komunikacyjnymi.

Cechuje Cię systematyczność, zaangażowanie i zorientowanie na cel. Mile widziane : Znajomość metodyk projektowania i wykonywania testów Data Driven Testing i Keyword Driven Testing, Behavior Driven Development.

Znajomość UML. Znajomość SQL. Znajomość narzędzi JIRA Confluence. Znajomość zagadnień z zakresu rynków finansowych, giełdy oraz funduszy inwestycyjnych.

Cetrtfikaty ISTQB, IQBBA. Oferujemy Ci : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Uczestnictwo w ciekawych projektach. Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach. Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

System szkoleń i programów rozwojowych. Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy. Przyjazną atmosferę w pracy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku