operator wózka widłowego - złap pracę w Nowym Roku!
RANDSTAD POLSKA SP. z O.O.
Dzierżoniów, Dolnośląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Wraz z NOWYM ROKIEM złap NOWĄ PRACĘ! Mamy dla Ciebie świetną ofertę zatrudnienia jako pracownik magazynowy - operator wózka widłowego u naszego Klienta, lidera braży logistycznej.

Nie musisz mieć specjalnych uprawnień, oferujemy Ci możliwość bezpłatnego szkolenia UDT. Zobacz jakie inne korzyści niesie za sobą zatrudnienie dzięki Randstad.

OFERUJEMY CI : - nową stawkę godzinową 20 zł brutto / h + system premiowy do 15% - zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio przez naszego Klienta - liczne benefity i dofinansowania do szkoleń - perspektywę długofalowej współpracy i rozwoju zawodowego - pracę średnio 4 dni w tygodniu po 10h - profesjonalne szkolenie wprowadzające - bezpłatny transport pracowniczy - 26 dni urlopu wypoczynkowego bez względu na Twój udokumentowany staż pracy TWOJE ZADANIA : - rozkładanie towarów na półki magazynu - załadunek i rozładunek przesyłek - sortowanie i kompletacja towaru - pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki - praca przy użyciu skanera ręcznego i wózka widłowego OCZEKUJEMY OD CIEBIE : - motywacji do rozwoju zawodowego jako operator wózka widłowego - gotowości do pracy w systemie zmianowym - praca na 2 zmiany (dzienna i nocna) - dobrej kondycji fizyczna - sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy - mile widziane doświadczenie w pracy z komputerem BRZMI CIEKAWIE?

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr +48 224 544 444 i umów się na spotkanie rekrutacyjne w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku