Pracownik Magazynowy - 3 300 Zł Brutto
KS Service sp. z o.o.
PL
2 d. temu
source : EMPREGO

Tymczasowa- Wrocław, Dolnośląskie- Data : 2019-06-12, do końca 26 dni Poszukujemy : osoby, która posiada roczne doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózki widłowe (nie muszą być UDT) .

Ważna jest dla nas również umiejętność obsługi komputera. Oferujemy : zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3 300 zł brutto .

Dodatkowo będą przysługiwać Ci premie do 600 zł brutto. Pracujemy w okolicach Stadionu Miejskiego, od poniedziałku do piątku , wyłącznie na poranne zmiany (8-

16 lub 9-17) . Zapewniamy opiekę medyczną oraz kartę Multisport. Na początku naszej współpracy zadbamy o Twoje wdrożenie w obowiązki.

Do Twoich zadań będzie należeć : obsługa wózka widłowego, przyjmowanie i wydawanie towarów, prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz obsługa komputerowego systemu magazynowego.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku