Kasjer - Sprzedawca
KRAK-TAR sp. z o.o.
Jaszczurowa (pow. wadowicki), małopolskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Jaszczurowa (pow. wadowicki)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawca Stacji Paliw.

Miejsce pracy : Stacja paliw Jaszczurowa

Opis stanowiska pracy :

  • obsługa systemu kasowego (kasy fiskalne ,terminale
  • płatnicze)

  • wystawianie faktur
  • przyjmowanie dostaw
  • obsługa klienta
  • dbałość o prawidłową ekspozycję towaru
  • dbanie o czystość i wygląd sklepu
  • Forma kontaktu CV na adres email : kadry.rzeszutko wp.pl

    Nasze wymagania

    ukierunkowanie na obsługę Klienta na najwyższym poziomie

    odpowiedzialność i uczciwość

    mile widziane doświadczenie w sprzedaży

    umowę o pracę

    pełny wymiar czasu pracy

    pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika

    przyjazną atmosferę pracy.

    Stacja Paliw