młodszy opiekun klienta
Randstad Polska
Kraków, Polska
3 d. temu

W związku z dynamicznym rozwojem centrum SSC / BO jednego z naszych Klientów z branży paliwowej, poszukujemy pracowników do bieżącej obsługi procesów obsługi zamówień / kontraktów / kart lojalnościowych w języku angielskim .

Jeśli jesteś absolwentem lub masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i chciałbyś rozpocząć pracę w międzynarodowych strukturach, ta oferta jest dla Ciebie.

A może masz już doświadczenie i chciałbyś zmienić swoją ścieżkę zawodową? Również zapraszamy do aplikacji!

oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od pn. do pt.
  • możliwość nauki i rozwoju w międzynarodowej korporacji
  • niezbędne szkolenia wprowadzające
  • umowę o pracę tymczasową
  • benefity : karty sportowe OK System, opieka Medyczna Medicover
  • pracę zdalną w okresie epidemii COVID
  • dofinansowanie do wyposażenia miejsca pracy w domu
  • wynagrodzenie - 24zł brutto / h
  • zadania

    W zależności od zespołu, Twoje obowiązki będą się wiązały z opieką nad klientem pod kątem :

  • realizacji bieżących zamówień
  • rejestracji lub zmiany danych w systemie
  • odpowiadania na zapytania klientów lub wyjaśniania niezgodności
  • bieżących kontaktów z klientami (email / tel)
  • współpracy z innymi działami
  • weryfikacji danych
  • tworzenia raportów
  • oczekujemy

  • znajomości j. angielskiego na poz. min. B2 - to podstawa! Twoja codzienna praca będzie odbywała się w tym języku i na pierwszej rozmowie sprawdzimy Twoje kompetencje językowe.
  • Reszty Cię nauczymy : )

  • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin od pn. do pt.
  • zaangażowania i motywacji do pracy
  • otwartości na podejmowanie nowych wyzwań
  • uważności na detale
  • komunikatywności i proaktywnego podejścia do klienta
  • wysokiej kultury osobistej
  • organizacji pracy na wysokim poziomie
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47