Operator Wózka Wysokiego Składowania (kl. 1)
Personnel Service Sp. z o.o.
Kobierzyce, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Zakres obowiązków

  • obsługa wózka wysokiego składowania (max. 9 m)
  • lokowanie nośników paletowych w odpowiednie lokalizacje na regałach z zachowaniem kontroli poprawności ich zabezpieczenia
  • kompletacja zamówień
  • praca z użyciem scanerów i terminali voice
  • Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego (wysoki skład)
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego wysokiego składu
  • gotowość do pracy w systemie 3. zmianowym
  • chęci do pracy
  • Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • konkurencyjne wynagrodzenie (przejrzysty system nagród)
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej
  • bogaty pakiet socjalny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • dobre warunki pracy
  • Zgłoś tę pracę