Developer PHP - Symfony
LEMONMIND
Kraków, małopolskie, Polska
‎2 godz. temu
source : theprotocol

Wymagane, PHP, MySQL, Git, Symfony, Docker, Redis, Composer, Unit Tests, Elasticsearch, Kanban, ScrumSystem operacyjny, Windows, macOS, LinuxO projekcie, Jesteśmy najszybciej rozwijającym się partnerem Pimcore w Polsce.

Pracujemy dla Polbruk S.A., Scania, Meble VOX, Apteki Gemini, Dr. Oetker. Jeśli szukasz dynamicznej firmy, której kultura i atmosfera pracy przyciąga jak magnes - odezwij się do nas.

Co będziemy razem tworzyć : Aplikacje PIM, E-commerce, konfiguratory produktów, produktowe katalogi online i rozwiązania B2B w oparciu o platformę Pimcore www.

pimcore.com ., , Rozwijać technologicznie projekty własne firmy wzbogacające platformę Pimcore, ułatwiające i zwiększające efektywność pracy i szybkość wdrożeń dla klientów.

Udoskonalać procesy wytwarzania oprogramowania w zespole i dbać o jakość koduTwój zakres obowiązków, Szukamy do naszego zespołu developerów PHP Symfony z doświadczeniem na poziomie Mid / Senior.

Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia. Chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Dlatego nastawiamy się na długofalową współpracę z ludźmi, którzy, jeśli trafią do naszego zespołu, będą stanowić naprawdę jego ważny element.

Zależy nam najbardziej na tym, aby programowanie było Twoja pasją i aby programowanie webowe było tym, z czym wiążesz swoją przyszłość.

My umożliwimy Ci rozwój i pracę w ciekawych, innowacyjnych i międzynarodowych projektach., Mamy małe zespoły 3-6 developerów , których uczestnicy blisko ze sobą pracują.

Możesz liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów i atmosferę sprzyjającą kreatywności., Oczekujemy, że przede wszystkim będziesz chłonął wiedzę, szybko się uczył i chętnie poznawał tajniki naszej pracy.

Podchodzisz na serio do programowania i po prostu lubisz to robić., Masz minimum 5 lat komercyjnego doświadczenia w realizacji aplikacji opartych o PHP 5 / 7 i framework Symfony.

Napisz / Opowiedz nam o projektach i aplikacjach, które realizowałeś. Przeczytamy to ze szczególnym zainteresowaniem i uwagą!, Znasz język angielski co najmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej a najlepiej, jeśli potrafisz płynnie prowadzić rozmowę w tym języku.

Liczba osób w zespole, 3-6 developerówTak pracujemy, wewnątrz organizacji, koncentrujesz się na jednym projekcie, masz wpływ na wybór narzędzi i technologii, masz wpływ na rozwiązania technologiczne, masz wpływ na produkt, koncentrujesz się na rozwoju produktu, agile, scrumSkład zespołu, backend developer, frontend developer, lider techniczny, architekt, tester manualny, product owner, graphic designer, UX designer, analityk biznesowyTak pracujemy nad projektem, code review, Continuous Deployment, Continuous Integration, wsparcie architekta / lidera technicznegoTakie dajemy możliwości rozwoju, branżowe platformy e-learningowe, budżet rozwojowy, konferencje w Polsce, konferencje zagraniczne, szkolenia wewnątrzfirmowe, szkolenia zewnętrzne, treningi umiejętności miękkich, wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych, wymiana wiedzy technicznej w firmieTo oferujemy, Pracy w atmosferze startup'owej, ale w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem rynkowym.

 • Poukładanych procesów wytwarzania CI / CD / CT - no prawie poukładanych, ale jeśli masz doświadczenie z pewnością wiesz, że zawsze jest coś do poprawy ;
 • Współtworzenia organizacji i zespołu. Oczekujemy odpowiedzialnego podejścia i realizacji założonych celów, a rzeczywiste zaangażowanie w pracę i rozwój firmy nagrodzimy gwarantowanymi premiami.

  Chcemy, żeby każdy z członków zespołu miał realne poczucie, że współtworzy firmę i że jej sukces przekłada się na sukces osobisty.

  Benefitów, takich których chce i o których decyduje zespół. Zapraszamy na rozmowę, opowiemy czego możesz się spodziewać.

 • Miejsce pracy : Gdańsk Wrzeszcz z bardzo dogodną komunikacją lub zdalnie., Możliwości rozwoju i szkoleń. Nie tylko będziemy Cię do tego zachęcać, ale i oczekiwać ;
 • Pokrywamy koszt certyfikacji Pimcore Developer / Consultant! I pomagamy Ci również się do niej przygotować.Benefity, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy, komputer do użytku prywatnego, firmowa biblioteka, kawa / herbata, parking dla pracowników, bony żywieniowe, paczki świąteczneLEMONMIND, LemonMind to zespół super ludzi, który od ponad 10 lat tworzy rozwiązania w oparciu o najlepsze technologie.

  Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia dlatego chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Poznaj nas! Dołącz do nas!, , Projekty robią ludzie, nie procesy i procedury.

  Dlatego chcemy Cię poznać jako człowieka i sprawdzić, czy będzie nam miło spędzać ze sobą codziennie kilka godzin. Zapraszamy Cię na luźną rozmowę, na której będziemy mogli poznać się trochę i sprawdzić, czy czujemy "chemię" i chcemy spędzić ze sobą trochę więcej czasu już jako współpracownicy.Tak się u nas pracuje,

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku