Przedstawiciel Handlowy w branży węglowej / Dąbrowa Górnicza
Polski Węgiel Dystrybucja
Dąbrowa Górnicza, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

POLSKI WĘGIEL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. działa na rynku krajowym w zakresie handlu i produkcji w sektorze węglowym. Naszą działalnością jest wzbogacanie i sprzedaż najlepszej jakości węgla dla potrzeb energetyki (Zakładów Energetyki Cieplnej), a także dla potrzeb ogrodnictwa, przetwórstwa rolno-spożywczego oraz gospodarstw domowych.

Naszym priorytetem jest dostarczanie na Polski rynek węgli średnich i grubych oraz EkoGroszku najlepszej jakości.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko : Przedstawiciel handlowy w branży węglowejMiejsce pracy : Dąbrowa-GórniczaOsoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - aktywne pozyskiwanie Klientów, - utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami, - realizacja planów sprzedażowych, - doradztwo techniczne, sporządzanie ofert i cenników, umów handlowych, przyjmowanie zamówień, - bieżące raportowanie pracy, - analiza działalności konkurencji, - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

 • Oczekujemy od Ciebie : - wykształcenie wyższe, - otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, - ZNAJOMOŚĆ BRANŻY / doświadczenie w handlu, - czynne prawo jazdy kat.
 • B, - znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), - inicjatywa i przedsiębiorczość, - zdolności negocjacyjne, - sumienność i dobra organizacja pracy.

  Oferujemy : - niezbędne narzędzia pracy, - samodzielność w działaniu, - szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji, - pracę w renomowanej firmie, o stabilnej pozycji na rynku, - atrakcyjne warunki wynagradzania, - zatrudnienie na umowę.

  CV prosimy przesyłać na adres : Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem / am poinformowany / a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku