Pakowacz
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Tarczyn
1 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Stefanowo k. Wólki Kosowskiej

Lekka praca, wyższe stawki + bezpłatny dojazd

Oferujemy :

  • Zorganizowany, bezpłatny transport do miejsca pracy (Radom, Białobrzegi, Jedlińsk, Grójec, Tarczyn)
  • Praca w systemie 3-zmianowym, lub 4-brygadowym - Ty wybierasz, w którym systemie chcesz pracować
  • Stawka 19 zł brutto / h + dodatek 25% za dyspozycyjność w weekend
  • Dostęp do napojów ciepłych i zimnych
  • Benefity Manpower (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia
  • Wymagania :

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Nie masz doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy!
  • Zadania :

  • Pakowanie przypraw
  • Sprawdzanie dat przydatności do spożycia
  • Dbanie o jakość produktów
  • Zainteresowany? Napisz SMS ’Przyprawy’ pod numer 696 016 687.