Lektor angielskiego – ul. Chełmżyńska
British School ICT
Ząbki, Mazowieckie
15 d. temu
source : Lento.pl

Ogólnopolska Szkoła Językowa poszukuje doświadczonego lektora do poprowadzenia zajęć z języka angielskiego w siedzibie klienta Warszawa ul.

Chełmżyńska. Do poprowadzenia kurs indywidualny 1x60min / tyg na poziomie B2. Termin zajęć : wtorek w godzinach 16 : 00-

 • 17 : 00. Oferujemy dogodne warunki współpracy, terminową wypłatę wynagrodzenia oraz wsparcie metodyczne. Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie aktualnego CV Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;
 • tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

  Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

  Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest British School ICT, Sp. z o.o. Sp. komandytowa, ul. Bolkowska 2D / H3, 01-

  466 Warszawa. Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesu rekrutacyjnego przez British School ICT, Sp.

  z o.o. Sp. komandytowa oraz organizacja kursów. Przysługuje Pani / Panu prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.

  Ma Pan / Pani również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Uprzejmie informujemy, że Pan / Pani dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pana / Pani dane osobowe nie będą przekazywane osobom trzecim bez wyraźnej zgody.

  Pana / Pani dane będą przetwarzane do dwóch lat po dokonaniu zgłoszenia. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku