Lektor języka angielskiego
HAPPY PLANET
Radomsko, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

W związku z otwarciem nowej Szkoły językowej w Radomsku poszukujemy lektorów języka angielskiego do współpracy od stycznia 2020 roku.

Główne zadania : prowadzenie zajęć z języka angielskiego w szkole językowej HAPPY PLANET Oferujemy : pracę lektora języka angielskiego gotowe materiały i pomoce edukacyjne atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju i awansu zawodowego miłą i przyjazną atmosferę szkolenia wewnętrzne i doradztwo metodyczne Wymagania : wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów filologii angielskiej, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, zorganizowanie, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność i rzetelność w pracy Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres : Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku