Pracownik placowy Polkowice
REMONDIS Polkowice
Polkowice, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Firma REMONDIS Polkowice Sp. z o.o. zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni na stanowisko : Pracownik placowy Miejsce pracy : Polkowice Opis stanowiska : ·Sortowanie odpadów (nie komunalnych) i surowców ·wykonywanie innych czynności placowych i magazynowych, ·dbałość o powierzony sprzęt i mienie.

Wymagania : ·mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT, ·doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, ·samodzielność w działaniu.

Oferujemy : ·zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat, ·stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, ·terminowo wypłacane wynagrodzenia oraz odprowadzane składki ZUS, ·grupowe ubezpieczenia na życie, prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach , ·kartę Multisport dofinansowaną przez pracodawcę, ·wyposażenie w odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej.

Administratorem Pana / Pani danych jest REMONDIS Polkowice Sp. z o.o. z siedzibą w Polkowicach przy ul. Jana Wyżykowskiego 8, REGON : 970728437 / / NIP : 9281718342 Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Koordynatora ds.

Ochorny Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art.

 • 22 1 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana;
 • Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pan / Pani prawo do : dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dz.U. Dz.U.UE.L.2016.119.1). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art.

  221 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku