Opiekun/ka Seniora w Niemczech! wysokie zarobki!
Felizajob
Koszalin, Zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

ZOSTAŃ OPIEKUNKĄ OSOBY STARSZEJ W NIEMCZECHFirma Felizajob Opieka Osób Starszych poszukuje osób chętnych do pracy jako opiekunka na terenie Niemiec.

Jeżeli jesteś osobą cierpliwą i empatyczną, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi, posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami oraz mówisz w języku niemieckim jesteś idealną kandydatką na to stanowisko! Oferujemy : Legalne zatrudnienie potwierdzone dokumentem A1.

Kartę EKUZ gwarantującą bezpłatny dostęp do opieki medycznej w Niemczech. Wysokie wynagrodzenie nawet do 1500 Euro netto miesięcznie.

Premie świąteczne i noworoczne! Wynagrodzenie wypłacane w złotówkach bądź euro. Zwrot kosztów podróży bądź zakup biletów w obie strony.

Krótki okres oczekiwania na zlecenie. Wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego. Telefony alarmowe dla naszych opiekunek, czynne całą dobę.

Opieka ze strony agencji niemieckiej oraz naszej firmy podczas pobytu za granicą. Zadzwoń już dziś pod nr tel. : (59) 72 42 813 lub wyślij sms o treści "OPIEKA" pod nr tel.

505 624 193 lub 510 170 121, a oddzwonimy w ciągu 24 godzin! Adres e-mail : Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku