Operator dźwigu
jobliner personalservice
Wroclaw, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Jobliner Persobalservice- austriackie pośrednictwo pracy. Firma została założona w 2011 roku początkowo specjalizowaliśmy się w branży budowlanej.

Dzięki zaangażowaniu i niezawodności szybko wyrobiliśmy sobie markę i dobre imię wśród firm oraz pracowników. Pomimo sukcesów Jobliner nie pozostał w bezpiecznej przystani, a obsługiwane grupy specjalistów stałe się powiększały.

Dołącz na nasz pokład.Ty My Jobliner!Ty My Jobliner!aktualnie poszukujemy : OPERATORÓW DŹWIGU miejsce pracy : Losenstein- Górna AustriaCo oferujemy : -austriacką umowę o pracę-stawki wg.

KV - € 15,37+ € 26, 40 netto / dzień-13 i 14 pensja-darmowe zakwaterowanie- również w weekendy- stałą pracę, w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnymCzego oczekujemy : doświadczenia w zawodzieprawo jazdy kat.

B / własny środek transportuaktualne uprawnienia

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku