Inżynier Budowy
ENERGOAPARATURA S.A.
Katowice, śląskie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Energoaparatura SA jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług specjalistycznych, świadczy usługi w zakresie prac elektrycznych, elektroenergetycznych oraz aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki.

Od początku swojego istnienia Spółka działa w branży energetycznej, która po dziś dzień pozostała obszarem działalności podstawowej.

O naszej sile decyduje doświadczona kadra inżynierska, a także bogate i nowoczesne wyposażenie techniczne.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na

stanowisko :

Oferta skierowana do absolwentów i studentów studiów zaocznych na kierunku elektrotechnika lub pokrewne.

Od kandydatów oczekujemy :

  • doświadczenia w nadzorowaniu placu budowy,
  • umiejętności analizy dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowości do pracy w delegacji na terenie Polski
  • Zakres obowiązków :

  • nadzór i kontrola nad prawidłową realizacją robót,
  • prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem,
  • zamawianie oraz kontrola dostaw materiałów na budowę,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach,
  • przygotowanie ofert, kosztorysów
  • przestrzegania zasad BHP
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
  • system premiowy,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego - awanse
  • Miejsce pracy : Katowice / śląskie

    Katowice / śląskie

    Poznań / wielkopolskie

    Kędzierzyn-Koźle / opolskie