WOŹNA / POMOC SPRZĄTAJĄCA
Żłobek
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczny Żłobek w Warszawie w Ursusie zatrudni osobę na stanowisko Woźna / Pomoc sprzątająca. Obowiązki na stanowisku : -Dbanie o czystość w żłobku - codzienne prace porządkowe w salach, jadalni, kuchni, łazience i szatni (odkurzanie i mycie podłóg, blatów, sanitariatów etc.

 • Wydawanie gotowych posiłków oraz sprzątanie po posiłkach (posiadamy zmywarkę) Oferujemy : -pracę do zaraz; -umowę zlecenie;
 • stabilne zatrudnienie; -pracę w godz.od 13 : 00 do 18 : 00 (pon-pt) 25h tygodniowo / 100h miesięcznie; -pracę w miłym i przyjaznym zespole;
 • możliwość rozwoju zawodowego-szkolenia,awanse,premie; Oczekujemy : -Dobrej organizacji pracy, rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków -Umiejętności pracy w zespole i przyjaznego stosunku do dzieci -Posiadania badań / aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia przed podjęciem pracy Zachęcamy do przesłania CV !
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku