Praca z językiem francuskim OD ZARAZ
Tivron
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Masz pasję do języka francuskiego, motywację do pracy oraz lubisz rozmawiać z ludźmi? a może szukasz swojej pierwszej poważnej pracy z językiem obcym?

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie, które pomoże Ci w dalszej karierze zawodowej? Tivron szuka osób do młodego, dynamicznego zespołu na warszawskiej Woli.

Twoimi codziennymi zadaniami będą : - obsługą posprzedażową bieżących zamówień na jednym z rynków zagranicznych (kontakt telefoniczny i mailowy) - powiększaniem bieżących zamówień (dosprzedaż) - badaniem satysfakcji klientów z zakupionych produktów Nie czekaj i wyślij swoje CV! Może to akurat nas szukasz?

Prosimy o dołączenie do swojego CV poniższej zgody : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Etrose Holdings Limited z siedzibą na Cyprze zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz w dołączonym do niego CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku